تبلیغات
دانستن حق شماست - مسئله جنسی در زنان و مردان


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
مسئله جنسی در زنان و مردان

نوشته شده توسط:علی عباسی
جمعه 7 بهمن 1390-04:59 ق.ظ

مسئله جنسی, مسایل جنسی, جنسی زن, جنسی مرد, ارضا جنسی

 

میان زن و مرد در این جنبه تفاوتهای زیادی وجود دارد كه جوانان امروز به دلیل عدم آگاهی از آن دچار بیشترین مشكلات در این زمینه می شوند و باعث غیر لذت بردن می گردند و لذا زمینه انحرافات خانوادگی شروع می شود.

زن در روابط جنسی حساس و دارای نوع خاصی از نگرش است.چنانكه زن بیشتر با طرف جنسی خود لذت میبرد نه با آلت او.این بدان معناست كه زن در منش زنانگیش همسرش را دوست دارد به عنوان یك انسان نه جنسیت او را.

برای زن بسیار مهم است كه طرف جنسی خود را دوست بدارد و با تمام وجود به او عشق بورزد و هیچ مهم نیست كه او چه خصوصیاتی دارد فقط كافی است زن او را با تمام وجود دوست بدارد.پس آنگاه است كه با یك تماس جنسی مطلوب زن لذت می برد و آن چنان لذتی است كه هیچگاه هیچ مردی تجربه نمی كند.

زن ده ها برابر مرد از یك تماس جنسی مطلوب لذت می برد.اما اگر شریك جنسی زن مطلوب روحی او نباشد این عمل جز دوزخی برای او نیست.درست برعكس مرد خود شریك جنسی حداكثر 20 درصد در لذت او موثر است و حتی با جانداران دیگر نیز قادر به ارضا خود است.حتی برای مرد زن مهم است نه روحیه او و این پایه تجاوزات جنسی است.

 

تفاوت دیگر زن و مرد این است كه بعد از ارگاسم (ارضا جنسی) لذت عمل در زن می ماند اما این لذت در مرد به نوعی افسردگی تبدیل میشود.

پس زنی كه همسرش را دوست نداشته باشد به تدریج از او فاصله می گیرد و این مایه جدایی مرد ازاوست زیرا برای زن كیفیت جنسی مهم است و برای مرد كمیت آن.تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 7 بهمن 1390 04:07 ب.ظ