تبلیغات
دانستن حق شماست - دانستنی های زناشوئی, آداب آمیزش از نظر اسلام


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
دانستنی های زناشوئی, آداب آمیزش از نظر اسلام

نوشته شده توسط:علی عباسی
جمعه 7 بهمن 1390-05:07 ق.ظ

آداب آمیزش اسلام, آداب جنسی اسلام, جنسی اسلامی, دانستنیهای جنسی, آداب آمیزش همسر

 

از نظر تمام امامان و فقه  اسلامی لذیذترین كار در دنیا آمیزش با همسر طبق اصول دینی است.

2-اگر مرد و زن پیش از رسیدن به اوج لذت جنسی آمیزش كنند,هر دو به بیماریهایی مبتلا می شوند.مرد در همه جای بدنش احساس درد می كند و زن نیز احساس كمردرد می كند.

به طور كلی علت كمردرد در زن پر خونی رگهای لگن اوست كه اگر به اوج لذت جنسی (ارگاسم)نرسد,به این درد مبتلا می شود.

برای رسیدن به ارگاسم باید عوامل روحی و جسمی را با هم در نظر گرفت.از لحاظ روحی لذت جنسی بستگی دارد به زمینه تربیتی,حساسیت فردی,خلق و خوی طرفین و حوادث و اتفاقات موجود در لحظه عمل.

همیشه قبل از عمل جنسی ,رابطه مستقیم بدنی شامل لمس ,نوازش و بوسه موثر می باشد.

برخلاف مردها كه نقاط قابل تحریكات جنسی آنها در قسمت به خصوصی محدود است,در زنها این نقاط بیشتر و وسیع می باشد.مانند :گردن,گوشها,لبها,پستانها مخصوصا نوك آنها و ناحیه تناسلی سبب بروز تحریك جنسی می شود.

آمیزش شتابزده تنها مرد را ارضا كرده و زن را بواسطه بارز نشدن سریع شهوت ارضا نكرده و در دراز مدت موجب سردمزاجی میشود.

زود آمیزش كردن راه درستی نیست و طریقه صحیح آن است كه چون اختلاف متوسط مدت آمیزش زن و مرد حدود 8 دقیقه است (یعنی معمولا مردان در مدت 2 دقیقه و زنان در 10 دقیقه به اوج لذت جنسی می رسند)از این رو,آمیزش را سریع انجام ندهند و با نوازش و بازی كردن,زن را نیز همزمان با خود به اوج برساند و بعد آمیزش صورت گیرد.

 

1-هنگام آمیزش با نام و یاد خدا شروع كنید.

2-دندانها را مسواك كنید.

3-قبل از آمیزش بدن را با صابو معطر و آب گرم شست و شو دهید:

زیرا پس از حمام بوی خاصی از بدن زن استشمام میشود كه خوشایند شوهر است.مردی هم كه با دهان بدبو و بدن عرق كرده قصد هم آغوشی داشته باشد نباید انتظار استقبال گرم داشته باشد.

آنچه نزد زن جالب است بوی دست و پا و بوی دهان مرد است.به همین علت است كه زنها دوست دارندكه دست مردشان زیر سرشان باشد و دیده می شود كه بسیاری از این زنها دست مردشان را گاهی می بوسند كه در حقیقت بوسیدن دست شوهر به بهانه بوئیدن دست اوست.

همین طور زن دوست دارد شوهرش با نوازش دستی به سر و صورت او بكشد.

آنچه میان هر دو جنس مشترگ است بوی مناطق جنسی زن و پوست بیضه های مرد است.و برخی از این زن و مردها دوست دارند سر خود را به ران همسرشان بگذارند.

4-استفاده از آرایش و اصلاح:پوشیدن لباسهایی با رنگهای تهییج كننده خالی از لطف نیست.

ولی استفاده زیاد از لوازم آرایشی به دلیل داشتن مواد شیمیایی باعث ایجاد حساسیتهای پوستی در نواحی مختلف بدن می شود و استفاده از مواد آرایشی طبیعی بهتر است.

5-برای زن سالم :شستشوی بدن قبل از آمیزش لازم نیست ولی زن نباید كاری كند كه میكروب وارد مهبل شود و همین طور شستشوی بدن بعد از آمیزش برای مرد و زن لازم است.

6-در اول شب چه در تابستان و چه در زمستان از آمیزش با زنان باید اجتناب كرد زیرا در اول شب معده و عروق پر است.و موجب قولنج,نقرس,بی اختیاری ادرار و ضعف چشم می شود.

 تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 7 بهمن 1390 04:07 ب.ظ