تبلیغات
دانستن حق شماست - عزل پرده بكارت


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
عزل پرده بكارت

نوشته شده توسط:علی عباسی
چهارشنبه 12 بهمن 1390-04:28 ق.ظ

برداشتن بکارت, پاره شدن پرده بکارت

 

قابلیت اتساع مهبل و ارتجاعی بودن آن سبب می شود كه حتی با اولین آمیزش صدمه ای به زن وارد نگردد,مگر نزد مردانی كه ناگهانی و پر ضرب آمیزش دارند.التهاب لبهای مهبل و فرج را نیز نباید نادیده گرفت.

›میزش زیاد سائیدگی حشفه مرد و احتمال زخم شده آ‹ را دارد و بویژه اگر موهای تناسلی زن تازه بیرون آمده باشد و مرد عادت به تحریك زن با آلت خود را داشته باشد این زخمها بیشتر دیده می شود.

تصور بر این است كه پارگی اندام زن فقط ممكن است در اولین آمیزش رخ دهد,بلكه در آمیزشهای بعدی هم احتمال آن وجود دارد كه در فقه اسلامی به آن (افضا) گویند.

نزد مردان هم ممكم است در اثر بیماری آلت بتركد و خطرناكترین حالت شكستن آلت نعوظ یافته مرد است.

زن ممكن است به بی اختیاری ادرار دچار باشد كه باید قبل از آمیزش مثانه خود را خالی كند.

دردی كه بعد از آمیزش برای یك زن سالم پیش می آید به علت آن است كه تمام دستگاه تناسلی اش پر خون شده و چون به اوج لذت جنسی نرسیده خالی نشده و كمردرد دارد,اما ممكم است به علت برخی بیماریها در هنگام یا بعد از آمیزش احساس درد كند.

در سرد مزاجان كه از آمیزش با شوهر نفرت دارند یا زنانی كه شوهر خود را  با زن غریبه دیدند هم این دردها دیده می شود.

مردانی كه سردمزاجی ناگهانی یا تدریجی پیدا می كنند,حالات روانی خاصی هم پیدا می كنند و كارهایی به قصد خودكشی ممكن است سر یزند.

چند نكته درباره عزل بكارت:

1-این باور غلط را از خود دور كنید كه با اولین آمیزش باید خونریزی جاری شود.چون پردههای بكارتی وجود دارد كه مقاوم بوده و فقط با جراحی باز می شود.

2-ضربه های فرو رونده باید آرام باشد چون در بعضی بانوان به علت تنگ بودن سوراخ بكارت باعث خونریزی خواهد شد كه درمان آن نیاز به جراحی و درمان طولانی دارد.

3-استفاده از تحریك و معاشقه قبل از آمیزش بسیار موثر است.

4-بعد از عزل بكارت اگر قدری مرد با تامل مسیر خروج را طی كند و چند دقیقه پس از عزل توقف داشته باشد و بعد آرام خارج كند بهتر است.

5-بعد از عزل بكارت بهتر است 3 تا 5 روز از مقاربت خودداری شود تا زخمها و التهاب داخل مهبل درمان شود.

6-حركات و سخنان باید محرمانه بماند و فقط بین زن و شوهر كه امین یكدیگرندمحفوظ بماند و اگر ضرورتی در بین بود فقط والدین طرفین یا مشاور یا پزشك معالج بداند كافی است و لازم نیست همه عالم بفهمند كه در شب زفاف این زوج چه گذشت.تاریخ آخرین ویرایش:- -