تبلیغات
دانستن حق شماست - درباره پرده بكارت


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
درباره پرده بكارت

نوشته شده توسط:علی عباسی
پنجشنبه 13 بهمن 1390-05:42 ق.ظ

وقتی لبهای كوچك فرج كنار زده شود.دهانه مهبل كه تقریبا به طور كامل به وسیله پرده بكارت پوشانده شده معلوم می گردد.در بین زنان مسن كه عروق و عضلات خمیده ای دارند به ندرت ممكن است پارگی پیش آید و در زنانی كه سرطان یا زخم یا ناهنجاری مادرزادی در دستگاه تناسلی دارند این پارگی دیده میشود.

گاهی انقباض عضلات مهبل ممكن است آلت مرد را بگیرد كه خروج آن غیرممكن می گردد و با خوردن دارو این امر میسر میگردد.

در افراد باكره هم باید سوراخی در پرده باشد تا خون قاعدگی و سایر ترشحات بتواند به راحتی از آن عبور كند.اما گاهی هم پرده بكارت سوراخ ندارد كه در موقع بلوغخون قاعدگی پشت آن جمع می شود و باعث درد شدیدی در قسمت زیرین شكم می شود كه برای درمان آن به وسیله دكتر باید كمی پرده سوراخ شود.

 

نقش پرده بكارت:

این پرده فقط در انسان وجود دارد و به نظر افراد دینی نقش آن حفظ عوامل اجتماعی و انسانی و اخلاقی می باشد.عده ای هم بر این باورند كه این پرده در اثر فعالیتهای سخت پاره می شود .درست است كه این عضو از حساس ترین قسمتهای دستگاه تناسلی می باشد ولی نه آنقدر حساس كه با ورزش یا شستشو به آسانی پاره می شود.

 

آیا با معاینه می توان ادعا كرد كه زنی رابطه جنسی داشته یا نه؟

با معاینه دقیق می توان به این موضوع پی برد.ولی در مواردی گشادی و بزرگی سوراخ بكارت به صورت طبیعی بوده و حتی در موارد نادر دیده شده كه زنی پس از ماهها از ازدواج پرده بكارت او بر اثر گشادی بیش از حد هنوز دست نخورده باقی مانده كه به آن باكره بودن بعد از ازدواج (postmarital virginity) می گویند.

 

پاره شدن و خونریزی :

در مواردی با كمی فشار پاره می شود.در غیر این صورت گاهی احتیاج به عمل جراحی نیز پیدا می كند كه در این حالت توام با درد و خونریزی مختصر است.تاریخ آخرین ویرایش:- -