تبلیغات
دانستن حق شماست - مردان دیكتاتور,زنان دیكتاتور در مسایل جنسی


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
مردان دیكتاتور,زنان دیكتاتور در مسایل جنسی

نوشته شده توسط:علی عباسی
یکشنبه 16 بهمن 1390-04:16 ق.ظ

نکات زناشویی, نکات جنسی, رسیدن به اوج لذت جنسی, اورگاسم زن

 

متاسفانه مردانی پیدا می شوند كه ریاست بر خانواده را با دیكتاتوری اشتباه گرفته و اقدام به كتك زدن زن می كنند و هیچ نمی دانند كه زنان به فریاد و كتك بسیار حساسند و هیچ چیز مثل این دو مطلب باعث دوری و تنفر از مرد نخواهد شد.

زنان اصولا موجوداتی كینه توزی هستند و مسائل زندگی به وفور در خاطر آنها خواهد ماند.و آثار نامطلوب روحی شدیدی برجای می گذارد.

كه می تواند باعث تنفر در زن شود كه این تنفر باعث سرد مزاجی می شود.

زنان جوان فكر می كنند اگر گاهی در نزد همسر خود ترشرویی كنند عزیزتر می گردند.ولی این مطلب جالب توجه است كه همین یكبار ترشرویی زن از یك طرف و از طرف دیگر در بیرون محبت از جانب دیگری باعث دور شدن مرد از خانواده میشود.

زنان باید بدانند هیچ عاملی باعث خارج شدن مرد از محیط خانواده نمی گردد جز خود زن,این زن است كه به علت خستگی به مرد خود بی توجهی می كند و همین بی توجهی اولین جرقه دوری مرد را خواهد زد.

 

نكته مهم دیگر كه باید هم به زنان و هم به مردان سفارش كردرسیدگی به وضع ظاهر بعد از ازدواج است.خانمهایی كه از صبح مشغول كار خانه بودند و خسته و عرق آلود شوهر از راه رسیده پذیرایی می كنند در حالی كه هیچ آرایشی نكرده و اغلب زنان بی آرایش اصلا آن زن مطلوب بیرون نیستند و مرد خود به خود دل زدگی پیدا خواهد كرد.

 

از طرف دیگر مردی را تصور كنید كه بعد از كار خسته و عرق آلود به خانه آمده و از همسر خود تقاضای نزدیكی می كند.به این مضمون (بیا تا نزدیكی كنیم می خواهم به حمام بروم)غافل از اینكه زنان شامه قوی دارند و بوی نامطلوب بدن در آنها دل زدگی ایجاد می كند.

 

لذا به زنان و مردان توصیه می گردد با بدن پاك و معطر و لباسهای مطلوب به نزد هم بیایند تا توفیق زیبایی و پاكی در فطرت انسان است بتواند در میان آندو مودتی ایجاد كند و باعث تحكیم روابط گردد.تاریخ آخرین ویرایش:- -